Speel mee in de New Aspect EK 2012 voetbalpool

Wie is de beste voetbalkenner in “Telecomland”?

Speel mee in de New Aspect EK 2012 voetbalpool en bewijs jezelf! Vanaf 8 juni tot en met 1 juli 2012 is heel Nederland weer in de ban van het EK voetbal dat dit jaar wordt gespeeld in Polen en de Oekraïne. New Aspect is op zoek naar de beste voetbalkenner in “Telecomland” en daarom hebben wij een speciale EK voetbalpool opgezet voor onze relaties.

New Aspect: exclusief distributeur Senza Cases

Oldenzaal – New Aspect is per heden aangesteld als exclusief distributeur voor het merk Senza in de Benelux. Senza cases worden vervaardigd in Turkije, het land bij uitstek als het gaat om het produceren van hoge kwaliteit lederen producten. Senza maakt dan ook gebruik van hoogwaardig Turks leder en suède om haar slide cases voor mobiele telefoons in het zakelijk- en consumentensegment te vervaardigen. Senza richt zich met haar assortiment voornamelijk op de smartphonemarkt.

 

Uitbreiding bij New Aspect

Het afgelopen jaar is mede dankzij u, New Aspect als organisatie weer verder uitgegroeid. Om onze gestage groei in 2012 te kunnen blijven continueren is onze nieuwe collega Ruben Lussing op 1 december 2011 begonnen als commercieel medewerker binnendienst. In deze functie zal Ruben u optimaal gaan ondersteunen op commercieel gebied. Zodat u de beste resultaten uit uw accessoire verkoop kan behalen! Ruben is 21 jaar oud, woonachtig in Losser, en heeft enkele jaren ervaring in de commerciële dienstverlening.

Wij verwachten met de uitbreiding van het New Aspect team ook in 2012 de maximale service aan u te kunnen bieden zoals u van ons gewend bent!

Wij wensen onze collega Ruben veel succes in zijn nieuwe functie!